کالیستا

33 محصول
رژ لب جامد هیدرا مت کالیستا callista matt lipstick M21
202000 28%
146000 تومان
(از 1 نظر)
پنکیک Smooth کالیستا calista
ناموجود
(از 2 نظر)

درباره برند

معرفی برند کالیستا Callista رقیب سرسخت محصولات اروپایی

برند ایرانی کالیستا Callista مورد پسند زنان و دختران جوان و همه آرایش دوستان است که کیفیت و تنوع را در کنار فانتزی آرایش دوست دارند. این برند زیر مجموعه شرکت آریان کیمیا تک که از سال 1381 تاسیس شد و ابتدا در حوزه واردات محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت داشت و پس از مدت کوتاهی اقدام به تولید و بسته‌بندی این محصولات در داخل کشور در یکی از پیشرفته‌ترین شرکت‌های تولیدی-تحقیقاتی خاورمیانه نمود. این شرکت مواد اولیه محصولات آرایشی کالیستا را از شرکت‌های معتبر اروپایی، مانند کرودای سوئیس و گرین‌تک فرانسه تأمین می‌کند. رنگ‌های آرایشی مورد استفاده در محصولات کالیستا نیز از اروپای شمالی و آمریکا تهیه می‌شوند. فرمولاسیون و ترکیب‌بندی نهایی این محصولات نیز توسط متخصصان برجسته ایرانی در لابراتوارهای مدرن و مجهز شرکت آریان کیمیا تک صورت می‌گیرد.

تاریخچه برند کالیستا Callista

شرکت آریان کیمیا تک تولید محصولات کالیستا را از خرداد سال 1395 در سه استان تهران، آذربایجان شرقی و خوزستان آغاز کرد و امروز در سرتاسر کشور محصولات درجه یک این برند در دسترس عموم قرار دارد. طراحی رنگارنگ و جوان پسند محصولات کالیستا در کنار کیفیت قابل قبول آن را با سایر محصولات آرایشی متمایز کرده است. یکی از مراکز معتبر برای تهیه محصولات کالیستا فروشگاه اینترنتی مدیاژ می‌باشد.

مفهوم نام کالیستا در هویت آن نهفته است

در سایت این برند آمده: وقتی که خواستیم نامی برای برند آرایشی مخصوص دختران و زنان جوان این سرزمین انتخاب کنیم، به این اعتقاد داشتیم که شما زیباترین هستید. پس به دنبال لغت مناسب و به یادماندنی در زبان‌های مختلف گشتیم تا به کالیستا رسیدیم. کالیستا Callista در زبان لاتین یعنی زیباترین، و تو زیباترینی. دختر کالیستایی از نظر ما، زیباترین دختر این مرز و بوم است. دختر جوان و آزادی که با انتخاب رنگ‌ها، دنیا را به چالش می‌کشد و احساسات خودش را با رنگ‌ها تعریف می‌کند. جهان کالیستا، جهانی رنگی و شاد است که زیبایی را با قیمت بسیار مناسب، در رنگ‌های متنوع به دختر کالیستایی هدیه می‌کند تا زیباترین و لطیف‌ترین احساسات دخترانه را با رنگ‌ها به تصویر بکشد.