الارو

52 محصول

درباره برند

محصولات الارو یادآور زیبایی

نام الارو مخفف سه کلمه زن، زیبایی و آب است. این برند فرانسوی سال 2007 در شهر آنژه متولد شد و تمامی مواد به کار رفته در محصولات الارو دارای تاییدیه کیفی اروپا می‌باشد. این برند به عنوان نامی قابل اعتماد و شناخته شده در صنعت آرایش و زیبایی است. محصولات این برند مورد تایید درماتولوژیست‌ها و متخصصان پوست می‌باشد زیرا که تمامی نیازهای پوست را تامین می‌کند. این محصولات درموکازمتیک هستند، یعنی هر آنچه را که از یک محصول بهداشتی و آرایشی انتظار دارید در ترکیب با خصوصیات مراقبت از پوست در اختیار شما قرار می دهند.

انواع محصولات الارو

مهم‌ترین خصوصیت محصولات‌ الارو چندکاره بودن آن‌ است. محبوبترین محصولات این برند نیز انواع ضدآفتاب‌است، به این دلیل که در فرمولاسیون آن‌ها از قوی‌ترین فیلترهای محافظتی استفاده می‌شود تا پوشش و حفاظت بالا در مقابل اشعه مضر آفتاب ایجاد کنند. الارو دارای 7 گروه محصول برای سنین 7 تا 70 سال است. محصولات ضدآفتاب، پاک کننده‌، شوینده‌، ضد چروک‌، کرم پودر، محصولات مراقبت از پوست دست و صورت، محصولات ضد آکنه و شاداب کننده و روشن کننده پوست را می‌توان در بین محصولات این برند مراقبت از پوست مشاهده کرد.

سخن آخر...

الارو یک برند فرانسوی است که خطوط تولید آن در کانادا و سوئیس قرار دارد. برند الارو دارای سال‌ها تجربه در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست است و توانسته محبوبت زیادی در بین مشتریان خود پیدا کند. محصولات این برند فرانسوی در ایران دارای نمایندگی اختصاصی می باشد و به راحتی در دسترس و قابل خرید هستند. پیشنهاد فروشگاه اینترنتی مدیاژ به شما این است که حداقل از سن 25 سالگی به بعد حتما از محصولات جوان کننده این برند استفاده کنید.