Filter by:

Clear All
حداقل: 7,100,000 ریال حداکثر: 13,250,000 ریال
7100000 13250000

Linari

فلسفه برند لیناری

پرفیوم ها قادر به ایجاد یا اثرگذاری بر محیطاطراف ما هستند و بصورت خود آگاه یا ناخودآگاه بر احساسات ما تاثیر می گذارند و همچنین به احساسات ما روح بخشیده و عواطف ما را شکل می دهند. در مسیر جهانی ساخت پرفیوم و بر اساس تحقیقات پیوسته برای ساخت بهترین رایحه ،تنها تعداد کمی از رایحه های دلفریب ایجاد شده که توانسته اند بر ما اثری جادویی بگذارند. ویژگیهای غیر قابل شکست و قدرتمند این رایحه ها بر اساس ویژگیهای منحصر به فرد آنها تعیین می شود. استفاده از فنون خلق رایحه های منحصر به فرد لازمه توسعه هر چه قویتر و معرفی رایحه های دلفریب به خبرگان عرصه جهانی پرفیوم است. نتیجه آن پرفیوم های عالی ،استثنایی و منحصر بفردی است که توسط شرکت لیناری (LINARI) و بوسیله برجسته ترین سازندگان پرفیوم جهان ایجاد شده است. در این جهان در حال رشد، لیناری بر تمامی آرزوها و علاقه شخصی افراد جامعه عمل می پوشاند. با تاکید بر تمامی مفاهیم و اصول شرکت لیناری (LINARI) ، بهترین و برترین رایحه ها با طراحی مدرن و فنا ناپذیر ترکیب می شود. تمامی تولیدات و محصولات شرکت لیناری توسط رینر دیرش (Rainer Diersche ) خلق می شود که از مفاهیم اولیه محصول تا طراحی محصول نهایی را شامل می شود.

 

 پرفیومرها

موریس روسل (MAURICE ROUCEL) یکی از برجسته ترین طراحان پرفیوم دنیای معاصر است که جوایز متعددی در آزادی سبک و تنوع در ساخت رایحه های منحصر به فرد دارد . او بواقع معتقد به زیبایی و احساس زیبایی شناسانه است و از ویژگیهای منحصر بفرد او سادگی ، بی باکی و شجاعت در خلق رایحه هایش می باشد.

 ساخته موریس : ACQUA SANTA

مارک بوکستن (MARK BUXTON) آلمانی –انگلیسی ، او یکی از خلاق ترین پرفیومرهای دوران معاصر است ، محل ساخت آثار باورنکردنی اش در پاریس است. اشتیاق متمرکز که با دقت بسیار زیاد او ترکیب شده ، قدرتش را در ساخت پرفیوم شکل می دهد. ساخته هایی رمزآلود، محرک و برانگیزاننده .

ساخته های مارک بوکستن:  ANGELO DI FIUME  .  NOTTE BIANCA . PORTA DEL CIELO

اگون اولکرز(EGON OELKERS) در دنیای رایحه نام اگون اولکرز  بطور حتم یادآور منحصر بفرد بودن ، زیبایی و توازن یا هارمونی است. پاریس ، نیویورک ،ژنو و هامبورگ محل اقامتی برای او در 40 سال خلق آثارش بوده است. سبک اگون : ساخته هایی بسیار ماهرانه که احساس لوکس بودن را در خود دارند. همیشه تعادلی میان بوی میوه ، گل ،فلفل و چوب برقرار می کند.

ساخته های اگون : ELEGANZA LUMINOSA  .  VISTA SULMARE  . FUOCO INFERNALE

 

 

"مدیاژ، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی لیناری در ایران"

حالت‌نمایش جدول فهرست
نمایش‌براساس

AVORIO-Room Fragrances

رایحه منزل "آوُریو" Avorio -Room Fragrance "عاج"
رایحه منزل "آوریو" یا "عاج" از رده شیشه نیم شفاف از محصولات رایحه منزل عرضه شده است.
آوریو نمودی از شفافیت و هامونی است و با روایح دلپذیرش فضایی روشن و لوکس را به منزل میبخشد. فضا را با عطر دسته ظریفی از گل های رز ترکی، یاسمن و زنبق‌ وحشی و حسی گیرا از میوه های ترنگ، گریپ¬فروت آبدار و پرتقال رسیده محشون می کند. رایحه¬ی وانیل و خزه با نعناع هندی و مشک در هم می¬آمیزد. تجربه¬ای خوشایند و ناب از رایحه ای با درخشندگی بی انتها و منحصربه فرد.
8,300,000 ریال

CALLA-Room Fragrances

رایحه منزل "کاللا" CALLA -Room Fragrance "گل مرداب"
این رایحه که به نام "کاللا" که نامش را از گلی به همین نام "گل مرداب" گرفته است، ترکیبی از رایحة گرم برگ های چایِ سیاه و تازگی و شادابی گریپ فروت و پرتغال و رگه ای از رایحة هلو می باشد. بن مایه ای ظریف از چوب صندل و یاسمن این هارمونی زیبا را کامل می کنند.
روایحی پر از شفافیت،انرژی و طراوت ژاله های صبحگاهی و با جذابیت امروزی اما جاودان خود، بازتابی کامل از خلوص شاهین های شیشه ای و جلا داده شده است.
طراحی ماندگار این افشانه برگرفته از همکاری با هنرمند ایتالیایی فابیو ماریا لیناری می باشد. لیناری این پروژة چالش انگیز و پیچیده را با صبر و دقت انجام داده است. هر یک از این شاهکارها توسط دستان متخصصان آلمانی تزیین شده است. سرپوش های پیچی و در پوش های چوبی افشانه ها در مراحل مختلف لاک زنی و سمباده زنی (پرداخت) و مطابق با کارهای هنری لاک زنی به سبک سنتی آسیایی با لاک براق پوشیده شده اند.
13,250,000 ریال

CIELO-Room Fragrances

رایحه منزل "چیه لو" CIELO-Room Fragrance "آسمان"
روایح منزل لیناری محصولی جدید در صنعت عطر سازی است اما خوشبو کردن منزل، قدمتی به طول تاریخ دارد.
لیناری در این رایحه، روایحی بهشتی که آمیخته ای از زیبایی و جذبه هستند را بازتاب میدهد. درخشش آسمان نیمه شب و حرارت رایحه های سدر و رایحه های وسوسه انگیز چوب بلسان در همراهی با رایحه های تازة ترنج، نارنگی شیرین و صمغ زرد هارمونیک با خصوصیات احساس برانگیز رایحه های مشک بالم فضایی بهشتی و روحانی را به منزل شما هدیه میکنند.
7,100,000 ریال

ESTATE-Room Fragrances

رایحه منزل "استاته" ESTATE -Room Fragrance "تابستان"
تازگی گریپ فروت و لیمو هماهنگ با عطری ملایم در توازن و تعادل هستند.
تازگی و طراوت شیدا کنندة چمنزار تابستان و رایحه های لیموی رسیده با بن مایه ای سبز و آبدار ترکیب شده اند تا یک نسیم سبک، خنک و متمایز را به وجود آورند. لایه های زیرین رایحه های ظریف عنبر و مشک حواس را در هم می آمیزند.
9,900,000 ریال

OCEANO-Room Fragrances

رایحه منزل "اوشن" OCEANO -Room Fragrance "اقیانوس"
ضرباهنگ مقاومت ناپذیر رُز و چوب سدر با رایحه ی عطرهای خوشبوی مُشک در میل و ابدیت، به زلالی آب و خلوص اقیانوس ها و بن مایة ترش مزة ترنگ، گریپ فروت صورتی و لیمو که با عطر لطیف اقیانوس درآمیخته باشد. رایحه های لطیف اوریس و تونکا طراوت و شور این عطر را کامل می کند.
7,100,000 ریال

RIVA-Room Fragrances

رایحه منزل "ریوا" RIVA -Room Fragrance "یاقوت بنفش"
شادابی و رخشایی – دسته گلی پر طراوت از شکوفه های ماگنولیا، دانه های فلفل قرمز، و رایحه های گریپ فروت صورتی، ماندارین (نارنگی) رسیده، و ترنگ کالابریا (جنوب ایتالیا) در خود ظرافت و زیبایی دریا را متجلی می سازد. نوت اصلی آن ترکیبی تازه از نوت های میوه ای کاسیس (نوعی مشروب) و نوت های گلدار شکوفه های لطیف پرتغال، یلانگ یلانگ، و روغن گل رز می باشد. افسون حس برانگیز آن به وسیلة رایحه های پرندگونه (لطیف) آب نبات، و نوت های گرم مشک، چوب صندل، و پاچولی سخاوتمندانه در هوا منتشر می شود.
10,500,000 ریال

RUBINO-Room Fragrances

رایحه منزل "آوُریو" RUBINO -Room Fragrance "یاقوت بنفش"
رایحه منزل "روبینو" یا "یاقوت بنفش" از رده شیشه نیم شفاف از محصولات رایحه منزل عرضه شده است.
تجربه ی بهترین و خالص ترین عطر به همراه رایحه ی گلهای ظریف مدیترانه ای در خلوص و تازگی. "روبینو" دسته گلی سفید و بشاش است که با رایحه های درخشان خربزه، تمشک تازه، ماندارین، و ترنج آبدار احاطه شده است. بعد از اینکه عطر روی پوست خشک شد، شما را با وتیور و رایحه های چوب صندل و مشک شگفت زده می کند. روبینو عطری با ترکیبی بی نقص به همراه ظرافت و خلوص ایتالیایی دنیای جدید را در خود دارد.
8,300,000 ریال

SFERA-Room Fragrances

رایحه منزل "اسفرا" SFERA -Room Fragrance "کروی"
پیوند ظریف و یگانه ی سدر و چوب صندل با رایحه ای تازه و لطیف در لطافت و کمال، پر برق و پر انرژی به مانند شامپاین، عطرهای نارنگی، ترنگ، و مرکبات رسیده درهم آمیخته تا یک حس سبکی گیرا با گرمای عطرآگین چوب بلسان و عنبر را القا کند.
این رایحه در رده یاقوت سرخ" عرضه شده و و با درب هایی از جنس چوب زیبای ونگ آفریقایی پیوندی بی نقص خورده اند که این نمایانگر گرمای رایحه ها و زیبایی طرح آن است.
7,100,000 ریال

SOGNO-Room Fragrances

رایحه منزل "سونیو" SOGNO -Room Fragrance "رویا"
لطافت و وسوسه – یک ترکیب لطیف و بالم مانند با ترکیبی از زنجفیل تند و درخت لامی و رگه ای از مرکبات که با رایحه های ملایم عنبر و کندر احاطه شده اند. رایحه های لطیف و سبز برگاموت و یاسمن به همراه نفحات مشک و چوب سدار در لطافت وسوسه انگیزی یک تجربة دلربا و بی همتا.
10,500,000 ریال

ادو پرفیوم زنانه و مردانه لیناری مدل نوته بیانکا - "شب سپید" -100ml - حجم NOTTE BIANCA

ادوپرفیوم NOTTE BIANCA "شب سپید"
شب‌های روشن یک عاشقانه آرام و موقر است، شیدا کننده مانند یک شب بی پایان، شبی دچار بیداری. روایح آن تاثیری متقابل و دلپذیر از عطرهای میوه ای لطیفی چون گریپ فروت صورتی، ترنج تازه و پرتقال ایتالیایی است که با رایحه زندگی بخشی از رازیانه، عصاره افسنتین، میخک، مریم گلی و بهترین چوب های کشمیری ترکیب میشود. تطابق و هماهنگی رایحه وتیور هاییتی و دانه های تونکا، بوی دلپذیر و متمایزی را برای پایه عطر مهیا میکند که با عطر مشک سفید و عنبر کاملا خود را نمایان نمایان میسازد. شیشه مشکی لوکس این ادوپرفیوم آنرا بسیار راز آلود میکند و دو نوار پلاتینیوم 21 عیار جلوه ای ویژه به شیشه بخشیده است.
12,200,000 ریال

ادو پرفیوم زنانه و مردانه لیناری - مدل استلا کادنته - "ستاره دنباله دار" STELLA CADENTE

ادوپرفیوم STELLA CADENTE "ستاره دنباله دار"
این ادوپرفیوم از جدیدترین محصولات خانه عطر سازی لیناری است که در سال 2015 به بازار ارائه شد و عطر ساز آن مارک بوستون است.
روایح این عطر پیچیدگی و رازآلودگی و وقاری خاص را به ذهن متبادر میکنند و در عین حال وجهه ای گرم و ملیح دارد. ترکیبی از روایح ادویه ای و خاکی، و میوه ای، صمغی، دودی و رزینی، بادامی و کاراملی، به زیبایی و ظرافت با آمیخته اند و فضایی با شکوه و مجلل را ارائه میکنند.
ادوپرفیوم "استلا کادنته"، همچون سایر محصولات لیناری در همان شیشه آشنا اما با طرح توپی ساخته شده از طلای 22 عیار و درب چوبی دست سازش، زیبایی واصالت را همزمان هدیه می دهد.
12,200,000 ریال

ادو پرفیوم زنانه و مردانه لیناری مدل ویستا سول ماره "منظره ای رو به دریا" - حجم 100ml مدل VISTA SUL MARE

ادوپرفیوم VISTA SUL MARE "منظره ای رو به دریا"
"منظره ای رو به دریا" نام ادوپرفیومی پرقدرت از لیناری است که درسال 2008 ارائه شد. طراح عطر "اگان اولکرز" است که سه عطر دیگر از عطر های لیناری را ساخته است.
روایح این ادوپرفیوم، بازتابی از قدرت، جذابیت و کشش اقیانوس است و روایح دریایی به وضوح در عطر به مشام می رسند. تصور کنید تختی کنار دریا در سایه نخل و نوازش نسیم خنک اقیانوس. روایحی که کمتر کسی را یارای مقاوت در مقابل آن خواهد بود. شیشه عطر نیز به طرزی باشکوه با طرح های مربعی شکل و ساخته شده از پلاتین 24 عیار مزید بر درخشش روایح بی نظیرش است.
12,200,000 ریال

ادو پرفیوم زنانه و مردانه لیناری مدل آکوا سانتا "آب مقدس" - حجم 100ml مدل MARE PACIFICO

ادوپرفیوم ACQUA SANTA "آب مقدس" "آکوا سانتا" یا آب مقدس در سال 2010 به بازار عرضه شد و همچون نامش، فضایی تمیز و درخشان را ایجاد میکند. لطافتی بی اندازه و ظرافتی اغواگر و دلچسب. پاک و بی الایش همچون آب مقدس، بوی نرم و ملایم ترنج سیسیلی و انگور فرنگی سیاه با بوی قوی و گرم و معطری از گشنیز، نعنای اندونزی و روایح سبز که با بوی گل برگ های گل سرخ، یاس وحشی، یلانگ یلانگ، گل پنجه مریم، و زنبق وحشی احاطه شده است که به آن حالتی زنانه میبخشد. بوی کاراملی که با بوی مشک، دانه های تونکا و چوب سدر در هم پیچیده تا بر گرمی دلنوازش و احساس متمایزش تاکید کند.
شیشه عطر نیز به با نوار پلاتین 21 عیار روکش شده و نوار هایی با اندازه های متفاوت، جذابیتی پیشرو را ارائه می دهد.
12,200,000 ریال

ادو پرفیوم زنانه و مردانه لیناری مدل پورتا دل چیه لو - "دری به آسمان" - حجم 100ml مدل PORTA DEL CIELO

ادوپرفیوم PORTA DEL CIELO "دری به آسمان"
ادوپرفیوم "پورتا دل چیه لو " یا دروازه ای به آسمان در سال 2012 توسط مارک بوکستون طراحی و به بازار عرضه شد و عطری نسبتا جدید با روایحی منحصر به فرد است و یکی از عطر های موفق خانه عطرسازی لیناری به شمار می رود.
یک همزیستی عالی از روایح میوه ای پر احساس، لطافت گل ها، روایح چوبی همراه با فضایی شرقی. سازنده این عطر دو رایحه دیگر از لیناری را به نام های "فرشته رودخانه" و "شب سپید" را نیز طراحی کرده است. شیشه عطر نیز توسط "راینر دیرشه" در سبک کمینه گرا(مینیمال) طراحی شده و با الگوهایی موج گون، ساخته شده از طلای 22 عیار تزیین شده است.
12,200,000 ریال

ادو پرفیوم زنانه و مردانه لیناری مدل ماره پاسیفیکو - " اقیانوس آرام" MARE PACIFICO"

ادوپرفیوم MARE PACIFICO "اقیانوس آرام" این ادوپرفیوم فوق العاده از لیناری در سال 2010 به بازار عرضه شد و به روایح آن به طور تحسین بر انگیزی، بازتابی از سکون و بیکرانگی اقیانوس آرام است. در هم تنیدگی شوری اغواگر و خنکای روایح دریایی با تازگی بوهای لیمو و برگ درخت غان روسی و روغن سرو اسپانیایی و بوهای گلی و ادویه ای ماته آمریکایی جنوبی تر کیبی شگفت انگیز و جذاب را ارائه کرده است که در تضاد با روایح چوبهای دریایی و ظرافت روایح سبز و عصاره رز ترکیه ای،یک همنشینی عالی را ایجاده کرده اند. روایح احساس برانگیز کفالیس، نعنای اندونزیایی، عطر نفیس چوب صندل اندونزیایی که با روایح خزه تازه فرانسوی احاطه شده اند در انتهای عطر، متضمن پایداری و خط بویی فوق العاده از این عطر است.
12,200,000 ریال

ادو پرفیوم زنانه و مردانه لیناری - آنجلو دی فیومه -" فرشته رودخانه" حجم 100ml مدل ANGELO DI FIUME

ادوپرفیوم ANGELO DI FUME "فرشته رودخانه"
"فرشته رودخانه" توسط مارک بوکستون ساخته شد و در سال 2008 به بازار عرضه شد. همانند سایر عطر های بوکستون، عطری جذاب و دلرباست که با روایح میوه ای و شیرین که در انتها با حضور رایح چوبی به تلخی میگراید. این عطر به نام فرشته نگهبان آب در یونان باستان نامگذاری شده است، معادل ایرانی این فرشته که آناهیتاست، قداستی خاص در میان ایرانیان باستان داشته است.
شیشه این عطر نیز همچون سایر شیشه های لیناری با طرح خاص و اصیل خود همراه با نوارهای طلایی 22 عیار و درب چوبی دست سازش، جلوه ویژه ای دارد.
12,200,000 ریال

ادو پرفیوم زنانه و مردانه لیناری مدل فووُکو اینفرناله " آتش جهنمی" - حجم 100ml مدل FUOCO INFERNALE

ادوپرفیوم FUOCO INFERNALE "آتش جهنمی"
این ادوپرفیوم از خانه عطر لیناری نیز در سال 2010 به بازار عرضه شد و هماهند سایر محصولات لیناری، شیشه ای منحصر به فرد و عالی دارد که از مرغوب ترین شیشه ی فرانسوی ساخته شده و به زیبایی با نوارهای روکش پلاتینیومی با قطر 22 و در اندازه های متفاوت تزیین شده است.
بر خلاف نامش"آتش جهنمی" که برداشتی از کتاب دوزخ از مجموعه کمدی الهی دانته است، روایحی کاملا اغواگر اما متعادل دارد. روشی که عطر سازش "ایگان اولکرز" برای آن در نظر گرفته است که همواره، هارمونی را در قالب تجملی خرد ورزانه عرضه میکند.
12,200,000 ریال

ادو پرفیوم زنانه و مردانه لیناری مدل الگانزا لومینوزا - "روشنایی باشکوه"- حجم 100ml مدل ELEGANZA LUMINOSA

ادوپرفیوم ELEGANZA LUMINOSA "روشنایی باشگوه"
این محصول از عطر های لیناری که در سال 2008 به بازار ارائه شد، در کشور فرانسه تولید شد است و با ترکیبات متضاد و عالی روایح تازه مرکباتی و گلی خود در پایه ای قوی از روایح عنبر و مشک فضایی تازه اما پرشکوه و پر احترام را ارائه میکند و رایحه ای فوق العاده با رد بویی ماندگار را تضمین میکند.
عطر ساز "الگانزا لومینوزا" ایگون اولکرز است و در یک شیشه فرانسوی عالی عرضه می شود که با نوارهای مشکی و طلایی 22 عیار، زیبایی خیره کننده ای را به رخ میکشد. در چوبی خاص آن نیز حسی ناب از طبیعت را به گونه ای چشم نواز ارائه میکند.
12,200,000 ریال