مراقبت مو میریام کودو

حالت‌نمایش جدول فهرست
نمایش‌براساس
تعداد در هر صفحه

افشانه لوکس پلاتینیوم و دیاموند - The PLATINUM & DIAMONDS LUXURIOUS DROPS

قطره لوکس - این محصول با اثر پوشانندگی، مو را نرم کرده تا حجم و لطافت عالی به آن ببخشد، و نیز یک حس درخشندگی الماسی منحصر به فرد و طولانی مدت ایجاد می کند. این محصول تعادل الکتریکی مو را بازسازی و از رنگ محافظت می نماید. عصاره ارگانیک و آنتی اکسیدانی آن، همراه با خاویار، در مقابل فرآیند پیری عمل می کند، و آب های معدنی بکار رفته در آن، مواد معدنی مورد نیاز پوست سر را برای داشتن مویی قوی و سالم تامین می کند. این محصول برای تمام انواع مو، به خصوص موهای نازک با حجم کم.
ریال

بالم حالت دهنده مو اکستریم خاویار- CONDITIONER BALM

بالم حالت دهنده مو این محصول خاص برای احیا و باز سازی مو تهیه شده است و اثر بخشی آن حتی پس از اولین استفاده قابل مشاهده می باشد. این بالم حاوی خاویار بوده که با روند پیری مو مقابله کرده و مشکلات شایع موهای آسیب دیده را برطرف می نماید. ساقه ی مو را نرم نموده و موهایی لطیف تر، درخشانتر و سالم تر برایتان به ارمغان می آورد.
2,350,000 ریال

روغن گلد سابلیم - THE SUBLIME GOLD OIL

روغن گلد کاملا ابریشمی، مو تجدید شده درخشان ، عملکرد فوری. ترکیبی مطبوع از طلای 24 عیار با 10 روغن گیاهی عالی غنی از اسیدهای چرب ضروری، ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها، که فورا جذب شده تا مو را عمیقا تغذیه، ترمیم و محافظت کرده و به اتصال سلول های کوتیکول مو کمک کند. یک تزریق جوانی بخش ودرخشان. از تجربه یک حس جدید با غلیظ بسیار بالا و در عین حال سبک و منحصر به فرد، از ترکیبات عالی و رایحه اغوا کننده انحصاری میریام کوویدو لذت ببرید. زیبایی طبیعی موهای خود را افزایش دهید. به موجب عملکرد پرطراوت طلای میکرونیزه، هایلایت طلایی بسیار زیبایی به موی شما داده و مو را با حالت درخشان تری زنده نشان می دهد. بدون پارافین- بدون گوگرد- بدون روغن های معدنی- بدون فتالات- بدون پارافین- بدون وازلین
5,640,000 ریال

سرم لوکس پلاتینیوم و دیاموند - The PLATINUM & DIAMONDS LUXURIOUS SERUM

سرم لوکس -این محصول به موجب فرمولاسیون بی نظیر حاوی الماس و پلاتین، پرپشتی و درخشندگی عالی که در طول زمان ازبین رفته را به مو باز می گرداند. این محصول برنده جایزه Harper’s Bazaar در سال 2014 می باشد. تاثیرات این محصول با داشتن ترکیبات فعال منحصر به فرد موجب احیای ساقه مو و تنظیم تعادل الکتریکی مو می شود. حس درخشندگی منحصر به فرد الماس را بازیابی می نماید. موی احیا شده، سبک، لخت و ابریشمی، و پوست سر تغذیه شده وبرای تمام انواع مو، به خصوص موهای نازک با حجم کم کاربرد دارد.
4,400,000 ریال

شامپو برای موهای رنگ شده اکستریم خاویار- SHAMPOO FOR DYED HAIR

شامپو برای موهای رنگ شده -این محصول یک شامپوی اختصاصا فرموله شده با خاویار جهت پاکسازی ملایم، محافظت و ترمیم موهای رنگ شده است. فرمول استثنایی این محصول یک ترکیب اختصاصی از ترکیبات فعال از جمله کراتین هیدرولیز شده و پپتیدهای کلاژن دریایی ایجاد می کند تا ساختار مو را از درون کوتیکول احیا کند. از آنجا که با ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و فیلترهای UV غنی شده، یک سد محافظ فوق العاده می سازد که نه تنها در مقابل محو شدن رنگ از مو مراقبت کرده، بلکه در برابر آسیب های آینده نیز محافظت می نماید. مو با رنگ فوق العاده پر طراوتی به مقدار محسوسی نرمتر می شود. برای موهای رنگ شده.توصیه شده و فرمول آن بدون پارابنها، روغن های معدنی، فتالات، پارافین و پترولاتوم.
2,550,000 ریال

شامپو برای موهای مجعد اکستریم خاویار- SHAMPOO FOR DIFFICULT HAIR

شامپو برای موهای مجعد این محصول شامپوی است که اختصاصا فرموله شده با خاویار و اسیدهای آلفای هیدورکسی (AHAS) تا به هم ریخته ترین موها را پاکسازی و با ملایمت نرم سازد. این محصول جایزه Harper’s Bazaar Malaysia Beauty Awards برای بهترین شامپو برای موی فر، کسب کرده است. این محصول دارای فرمول فوق احیا کننده بوده که کراتین در هم شکسته را بازیابی کرده و سدی از ریشه تا نوک تشکیل می دهد، که باعث محافظت از مو در برابر سشوار و اتو کردن مو و در هم پیچیدگی در رطوبت برای موهای صاف، براق و درخشان می شود. این محصول برای افرادی با مو های خشک، فر، خشن ودر هم پیچیده توصیه شده است. و هچنین بدون پارابنها، روغن های معدنی، فتالات، پارافین و پترولاتوم می باشد.
2,160,000 ریال

شامپو گلد - THE GOLD SHAMPOO

این شامپو به مو طراوت داده و به آن جوانی دوباره می بخشد . غنی شده با خاویار، ارکیده امپریالیستی و روغن گیاهی آرگان برای تغذیه و بازسازی قلب ساقه مو و پوست سر، افزایش شادابی موهای شما. عوامل افزایش دهنده درخشش، حالت ابریشمی مضاعف را برای موهای شما به ارمغان بیاورد. به موجب عملکرد پرطراوت طلای میکرونیزه، هایلایت طلایی و بسیار زیبایی به موی شما داده و مو را با حالت درخشان تری زنده نشان می دهد. بدون پارافین- بدون گوگرد- بدون روغن های معدنی- بدون فتالات- بدون پارافین- بدون وازلین.
2,900,000 ریال